Budowa targowiska w Janikowie

Posted on

Gmina Janikowo realizuje projekt „Budowa stałego targowiska miejskiego w Janikowie” w ramach działania 321, „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej”, „ Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007- 2013”. Planowanym celem operacji jest „Rozwój lokalnej przedsiębiorczości poprzez budowę targowiska stałego”.

Projekt zakłada budowę budynku targowiska w formie pasażu przeznaczonego pod handel oraz chodników i parkingu. W obiekcie sprzedawane będą zróżnicowane artykuły (spożywcze oraz przemysłowe). Zaprojektowano 47 boksów indywidualnych (w tym 29 przystosowanych do sprzedaży art. spożywczych, zamykanych roletami i wyposażonych w umywalki z ciepłą i zimną wodą, oraz grzejniki konwekcyjne). Przewidziano również 20 stoisk na „drobny handel” w formie otwartej przestrzeni przylegającej do ciągu komunikacyjnego. Większość boksów handlowych posiada własne wejścia z parkingów umożliwiające dostarczenie towaru z aut bezpośrednio do boksu handlowego do hali targowej prowadzą trzy wejścia (pełniące również funkcję wyjść ewakuacyjnych). Jedno zlokalizowano w części południowo-zachodniej, dwa pozostałe od strony wewnętrznego dziedzińca kompleksu budynków. Dodatkowe wejścia, usytuowane bezpośrednio do poszczególnych boksów będą użytkowane przez najemców. W budynku zlokalizowano pomieszczenie gospodarcze.

Całkowity koszt budowy – 1 895 156,66 zł
Dofinansowanie ze środków PROW 2007-2013 – 1 000 000 zł
Planowany termin zakończenia inwestycji – grudzień 2013 roku.

W rozwinięciu wizualizacja targowiska.źródło: Urząd Miejski w Janikowie

Jedna myśl w temacie “Budowa targowiska w Janikowie

    weight loss diets for men said:
    28 sierpnia 2013 o 02:00

    These are the same ten strategies I used to transform my body and the
    same strategies I use to stay lean all year. s going to trigger fat storage as well.
    So, the way to really focus on your diet is to change your eating lifestyle altogether.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.